En Yeni HaberlerNeden Hytera PoC Telsizi?

2019-07-08

>>PoC telsiz sektörü hızla yükseliyor, ancak homojen rekabet de yoğunlaşıyor. 

Dünya genelinde 4G ağlarının geniş çapta yayılmasıyla mobil İnternet ve akıllı telefon sektörleri hızla gelişmektedir. Şu anda, tüm sektör zinciri çiplerden modüllere, terminallere ve sistemlere doğru olgunlaşarak gelişmiştir. Bu sırada, 4G tabanlı Hücresel Şebeke Üzerinden Bas-Konuş (PoC) sistemi de gecikme ve tıkanıklığı çözme konusunda dikkate değer bir ilerleme kaydetmiştir. PoC tranklaması; kamu güvenliği veya acil kurtarma ile ilgili olmayan kolluk kuvvetlerinin denetlenmesi, komuta edilmesi, devriyesi ve işbirliği için gereksinimleri karşılayabilir. Dünya genelindeki büyük üreticiler bu fırsatı değerlendirerek, geleneksel telsiz ve özel ağ pazarını genişleten ve bir tamamlayıcı sağlayan 4G PoC ürünlerini ve çözümlerini piyasaya sürdü. Birçok PoC terminali ve platform satıcısı vardır, ancak bunlar ses hizmetlerine odaklanır. Bunların ürünleri birbirine benzerdir ve kalite büyük ölçüde değişiklik gösterir; böylece ürünler, ciddi bir homojen rekabet ile karşılaşır. 

Hytera PoC Telsizi Tercih Etmek İçin Dört Sebep

>>Özel ağ konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Hytera, en uygun özel iletişim çözümlerini ortak ağa uyarlayabilir.

Dünya genelinde lider bir özel ağ ekipmanı ve çözüm sağlayıcısı olan Hytera; özel ağ iletişimi sektöründe hizmette 25 yılı aşkın bir deneyime dayanarak, müşterilerin gereksinimlerine ilişkin kapsamlı bir anlayışa sahiptir ve müşterilere uygun ürünler ve çözümler sağlayabilir. 2014'te Hytera, müşterilerin yalnızca sesli hizmetten videoya ve büyük veri aktarımına sorunsuz geçişini sağlamak için, en yeni ve profesyonel geniş bant ve dar bantlı yakınsama çözümünü piyasaya sundu. Hytera, kısa süre önce ortak ağ üzerinde özel iletişim için müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere PoC ürünlerini ve çözümlerini piyasaya sürerek ortak ağda dakik ve sorunsuz iletişim deneyimini garantiye aldı.

 

Hytera PoC çözümleri; sanayi ve ticaret, kolluk kuvvetleri ve taşımacılık işlerindeki müşterilere yöneliktir. Yalnızca sesli hizmet, mevcut müşterilerin gereksinimlerini karşılayamamaktadır. Mobil İnternetin gelişmesiyle birlikte resim, video ve veri aktarma gereksinimleri hızla artmaktadır. Özel ağdaki geniş bandın yüksek maliyeti ve sınırlı frekans kaynakları nedeniyle devlet idaresinde ve işletmelerde yaygın bir uygulama elde edebilmesi pek mümkün değildir. Hytera PoC çözümleri; yalnızca geleneksel dar bant teknolojilerini ve hizmetlerini yükseltme gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda ortak ağın geniş kapsama alanını kullanarak, uzak mesafelerde görev yapan kullanıcılar için ölü nokta olmaksızın geniş kapsamlı ve yüksek kaliteli iletişim de sağlar. Şu anda Hytera PoC ürünleri ve çözümleri, dünyadaki birçok pilot ofiste ve ticari ofiste uygulamaya geçirilmiştir. 

 


>>Hytera; eksiksiz çözümler, hızlı ve kullanımı kolay ticari terminaller ve taşıyıcı sınıfı profesyonel platformlar sağlayabilir.

Hytera PoC çözümleri; farklı müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere üçüncü taraf uygulamalar ile uyumlu, çok çeşitli ürünler sağlayabilir. PoC terminallerinin yanı sıra, Hytera PoC çözümleri, çeşitlendirilmiş modlarda esnek bir şekilde dağıtılabilir. Hızlı ve kullanımı kolay ticari terminaller taşıyıcı sınıfı profesyonel platformlarla birlikte, bireysel veya paket tabanlı görüntülü çağrı ve multimedya veri aktarımı dahil olmak üzere, çok miktarda multimedya ve trank hizmeti uygulayabilir. Hytera PoC sistemi, müşterinin gereksinimlerine göre, yerel olarak veya ortak ağ bulut platformunda dağıtılabilir. Sistem platformu ile grup müşterileri, farklı bölgelere dağıtılan kolların yanı sıra, kollar altındaki ekipleri de merkezi bir şekilde yöneterek hiyerarşik yönetim verimliliğini büyük ölçüde artırabilir. PoC ağ operatörlerinin, PoC ağının işletimi ve yönetimi aracılığıyla, kullanıcıların ve terminallerin durumunu gerçek zamanlı olarak doğru bir şekilde anlamalarına yardımcı olabilecek çeşitli veriler grafik olarak sunulabilir. 

 


>>Hytera'nın ürünleri sıkı testlerden geçmiştir ve birçok sertifika almıştır.

Hytera; telsiz sektöründe küresel bir lider olarak, ürün kalitesinin sıkı bir şekilde kontrol edilmesi için eksiksiz bir ürün test etme sistemine sahiptir. Tüm terminaller; CCC, CTA, SRRC/model sertifikası, CE/FCC, GMS, IP54/IP68 ve ABD askeri standardı gibi sertifikasyonları geçmektedir. Hytera; güvenli ve güvenilir yazılım ve donanım sunar, sistem ve iletişim güvenliğini sağlamak için çoklu yazılım ve donanım şifreleme modları kullanır. 


>>4000'den fazla kanal ortağı ve küresel hizmet ağı ile Hytera, müşterilerine mükemmel hizmetler sağlayabilir.

Hytera; dünya genelinde 90'dan fazla şubesiyle, dünyadaki çoğu bölgeyi kapsayan bir pazarlama ve hizmet ağı kurmuştur. Dünya genelinde 4000'den fazla kanal ortağıyla birlikte Hytera, küresel müşteriler için en uygun iletişim deneyimini ve en dakik hizmet garantisini sunabilmektedir. 

 
Live Chat
×

Partner Log-in