En Yeni HaberlerHytera PoC Telsiz ve Çözümleri, Her Yere

2019-07-08

Ulaşan İletişim İçin Seçeneklerinizi Genişletiyor

PoC teknolojisi son yıllarda hızla gelişmektedir. Sadece son kullanıcıların geleneksel ses hizmetlerine yönelik taleplerini karşılamakla kalmaz, aynı zamanda görüntü, metin, video ve diğer multimedya veri hizmetlerini de kolaylaştırır. Ortak ağların kullanılması, PoC telsizin ek ağlar veya yineleyiciler kullanmadan, geniş menzilli ve uzun mesafeli iletişim kurmasını sağlar. Bu nedenle PoC telsiz, çok çeşitli senaryolarda kullanılabilir ve müşteriler için ek yatırım tasarrufu sağlar. Sonuç olarak, 3G/4G tabanlı PoC telsizler dünya genelinde artan bir şekilde popüler hale geldi.


PoC; sesli iletişimlere odaklanmasıyla ve multimedya uygulamalarına sahip olmasıyla işlevleri yararlı tamamlayıcılar olarak dağıtıp konumlandırdığından, sesli iletişimin güvenilirliğinin ve güvenliğinin tehlikeye düşebileceği bazı özel sektörlerden müşteriler için ideal çözümdür. Hiç şüphe yok ki, bu ürünler için büyük bir pazar potansiyeli mevcuttur.


Hytera PoC Telsizler

Yenilikçi Profesyonel Mobil Telsiz (Professional Mobile Radio, PMR) iletişim çözümleri sunan dünya lideri bir tedarikçi olan Hytera, kapsamlı bir şekilde özelleştirilmiş bir Android işletim sistemi üzerine inşa edilmiş ve ileri teknoloji donanım platformlarıyla donatılmış bir PoC telsiz serisi sunmaktadır. Her seviyedeki Hytera PoC telsizler 2G, 3G ve 4G ve Wi-Fi ortak ağları üzerinden ses, metin, görüntü, video ve diğer multimedya hizmetlerini sağlar. Dahası, bu telsizlerin üçüncü taraflara özel uyarlamaları ve çeşitlendirilmiş arka uç çözümlerini desteklemek için açık ve uyumlu arabirimleri ve SDK'leri vardır. Bu nedenle, Hytera PoC telsizler; güvenlik, lojistik, taşımacılık, akıllı endüstriyel parklar, demiryolları ve havaalanları, limanlar, hipermarketler ve diğer birçok dikey sektördeki son kullanıcıların çok çeşitli gereksinimlerini karşılayabilir.


2018'de Hytera, ilk PoC telsizi olan PNC370'i piyasaya sürerek ilgiyi geniş oranda sektöre çekti. PNC370; her yere ulaşan iletişimi ve işbirliğini iyileştirmenin yanı sıra, size rol tabanlı sistem yönetimi ve esnek gönderme işlevselliği sunabilir.

 


Hytera, gelecek hafta MWC Barselona'da, hem 4G akıllı telefonların hem de PMR telsizin özelliklerini bir araya getiren 5 inç dokunmatik ekranlı, akıllı bir PoC telsiz olan PNC550'nin lansmanını yapacak. Bu yeni akıllı telsizi keşfetmeniz için, sizi Hall 6 (6M20) salonundaki Hytera standına bekliyoruz.

 Hytera'nın Eksiksiz PoC Çözümleri

Hytera PoC telsizler, ses ve video bütünleşik arka uç platformlar ile birlikte kullanılabilir. Bu da Hytera'nın, özel yönetim için kendi ağlarını kurmak üzere ek donanım satın alabilen veya esnek yönetim için bulut sunucuları kiralayabilen müşterilere yönelik olarak 2G, 3G, 4G ve WiFi ağları üzerinden eksiksiz bir PoC çözümüne sahip olduğu anlamına gelmektedir. Web tabanlı kullanıcı terminali yönetim platformu, self servis rol tabanlı yönetimi kolaylaştırır. Örneğin; bayi, şirket ve kullanıcı gibi rollerin kendilerine ait, tanımlanmış ayrıcalıkları olur. Web tabanlı gönderim platformları bireysel çağrı, grup çağrısı ve geçici grup çağrısının yanı sıra multimedya (metin, görüntü, ses) aktarımını ve gerçek zamanlı video çağrısını da olanaklı kılar. Ek olarak, gerçek zamanlı GPS konumlandırmayı, rota oynatmayı ve harita tabanlı DGNA'yı (dinamik grup numarası ataması) etkinleştirmek için Google harita ile birlikte kullanılabilir. Tekrar çalıştırma, uzaktan dondurma, geçersiz kılma gibi özelliklerin dahil olduğu uzaktan kullanıcı kontrolü özellikleri ve kullanıcı molası özelliği de ayrıca mevcuttur.


Hytera PoC telsizler, piyasadaki çoğu PoC çözümüyle uyumludur ve özelleştirilmiş yazılımlara uyarlanabilir. Hytera ayrıca, trank telsiz hizmetlerini desteklemek için İnternet protokolü üzerinden ses (VoIP) teknolojisini kullanan bir P-PoC multimedya iletişim sistemini de geliştirmektedir. Bireysel çağrı, grup çağrısı ve çok sayıdaki trank telsiz hizmetlerinden faydalanmaya kısa süre içinde başlamak için kullanıcıların tek yapmaları gereken, Hytera PoC telsizlere bir uygulama yüklemektir. Hytera, mevcut dar bant PMR sistemlerini kullanmak isteyen müşteriler için ses, çağrı kontrolü ve gönderme hizmetlerinde kesintisiz kullanıcı deneyimi sağlamak için hem dar bant hem de geniş bant ağları birbirine bağlayan yenilikçi bir yakınsama PoC çözümü sunar.


Bu zamana dek Hytera PoC çözümleri, Shenzhen Nanshan Kentsel Yönetim Ofisi'nin Mangkhut Tayfunu Acil Durum Müdahale Planı, Nanshan Yarı Maratonu Medikal Ekibi gibi Güney Kore'deki birçok iletişim, destek ve itfaiye iletişim projesine başarıyla uygulanmış ve etkileyici bir takdir kazanmıştır.


 
Live Chat
×

Partner Log-in